Toddler Robot

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.9 MB
  • Version 2.31
  • Dil İngilizce
  • Firma Russpuppy
Çocuğunuzun kaliteli bir oyun oynayıp kendini geliştirmesini istiyorsanız bu oyun tam size göre.

Çocukların gelişimi için çok yararlı olan bu oyun onların kendilerine olan güvenlerini de bir kat daha artıracaktır. Bu oyun özellikle 3-6 yaş arasındaki çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak üretilmiştir.

Böylece o yaş grubundaki tüm çocukların ilgi ve ihtiyaçlarını karşılayacak niteliklere sahiptir. Bu eğitici oyunda çocukların başta zihinsel gelişimi olmak üzere, sosyal ve duygusal alanda da gelişimleri desteklenecektir. Çocuklar bu oyunu oynadıkça çok daha başarılı olacak ve şekiller ile olan bağları daha da güçlenecektir. Çocukların görsel zekasına da katkı sağlayan bu yapboz oyunu onların el göz koordinasyonunun gelişmesine de yardımcı olacaktır.

Pek çok yönden çocukların gelişimine katkı sağlayan bu eğitici oyun aynı zamanda pek çok eğlenceli özelliğe de sahiptir. Bu oyun ile birlikte çocuğunuz hem robotların neler yapacağını öğrenecek hem de basit bir kaç komut ile yeni bir şeyler de öğrenmiş olacaktır. Siz de çocuğunuzun kaliteli bilgiler öğrenmesini istiyorsanız tek yapmanız gereken bu harika oyuna sahip olmak. Kaliteli, güvenilir ve aynı zamanda eğitici olan bu oyuna siz de sahip olmak istemez misiniz? Bunun için tek yapmanız gereken şey oyunu indir butonuna bir kere basmak. Siz de hemen indirin ve çocukların hem eğlenmesine hem de öğrenmesine destek olun. Daha fazla zaman kaybetmeyin hemen indirin.

Daha Fazla Göster
Toddler Robot indir